Małopolska Tour 2019

Małopolska TOUR podobnie jak Rodzinne Rajdy Rowerowe to święto rowerzystów, pasjonatów i amatorów dwóch kółek.

W 2019 roku zaplanowano ciekawe wydarzenia plenerowe, takie jak zawody sportowe, zabawy dla najmłodszych, atrakcyjne pokazy rowerowe oraz pikniki w urokliwych zakątkach Małopolski. 

Wydarzenia skierowane były zarówno do osób, które uprawiają kolarstwo zawodowo, jak i amatorsko oraz do tych, którzy rower traktują jako świetną formę wypoczynku, środek transportu, okazję do poznawania i odkrywania uroków tej bliższej i nieco dalszej okolicy.

W ramach projektu Małopolska TOUR 2019 zostaną  zorganizowane 4 wydarzenia:

  • 28 lipca w Tarnowie
  • 11 sierpnia w Myślenicach
  • 25 sierpnia w Starym Sączu 
  • 08 września w Wadowicach

Na wieczornych koncertach zagrają m.in. LemON, Mrozu, Krzysztof Zalewski, Happysad, natomiast przez cały dzień w każdej lokalizacji zaplanowano wiele atrakcyjnych wydarzeń, w tym m.in.: rekreacyjne rajdy rowerowe na kilku zróżnicowanych trasach z profesjonalnymi treningami rowerowymi, zawody rowerowe dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, specjalnie przygotowany mobilny tor grawitacyjny – pumptrack, ciekawe i ekstremalne pokazy rowerowe na MTB, BMX i bicyklach, a także przejażdżki na zabytkowych rowerach oraz piknik z licznymi atrakcjami.

Zapisy do rajdu na miejscu każdej imprezy. Udział we wszystkich wydarzeniach będzie bezpłatny. Więcej informacji znajdziecie na malopolskatour.pl