Back

Plenerowa wystawa świetlna w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie

Plenerowa wystawa świetlna w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie

Zdjęcie przedstawia kolorowe, podświetlone zwierzęta i przedmioty na tle ciemnej nocy.
Ogród Świateł o tematyce „Alicja w Krainie Czarów” - to największy lighting show w Polsce, który można podziwiać w Krakowie już od 30.10. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce- nowoczesna, niezwykła sztuka narracji, dzięki której wszyscy odwiedzający, niezależnie od wieku przeniosą się do nowej rzeczywistości, pełnej ekscytujących przygód.

Odwiedzając Ogród Świateł, wyruszysz w podróż po metaforycznym, bajkowym świecie Alicji w Krainie Czarów, podążając świetlnymi ścieżkami, poznając przy tym szalonych, wręcz nierealnych mieszkańców Krainy Czarów. Dzięki widowiskowym instalacjom świetlnym zajrzysz do Króliczej Nory, poznasz szeroko uśmiechniętego Kota z Cheshire, palącego fajkę Pana Gąsienicę, weźmiesz udział w Zwariowanym Podwieczorku i odwiedzisz Królową Kier w jej własnym zamku.

Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

W każdy piątek, sobotę i niedzielę można oglądać specjalne pokazy laserowe, które odbywać się będą w godzinach od 18:15 do 21:00, z częstotliwością co 30 minut.

W Ogrodzie Świateł znajdą się m. in. wyjątkowa 16-metrowa choinka z 30 tysiącami multimedialnych punktów LED wyświetlająca pokazy tematyczne, dwuczęściowy labirynt świetlny z 50 tysiącami lampek LED, 18 metrowy multimedialny tunel świetlny zmieniający kolory, mappingi, pokazy laserowe oraz wiele innych atrakcji.

Całe wydarzenie pełni rolę wystawy plenerowej i co najważniejsze jest bezpieczne, ponieważ nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami.  Wszystkie atrakcje zostały rozmieszczone na przestrzeni 6 hektarów, co gwarantuje bezpieczną rozrywkę!

Plenerowa wystawa świetlna to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub spacer po zmroku każdego dnia.

 

facebook.com: https://www.facebook.com/ogrodswiatel

Czas wystawy: 30.10.2020 - 28.02.2021

Szczegóły i bilety dostępne na: https://ogrodswiatel.pl/

Multimedia

Play Play