Jesteś tutaj:

Bike Park Kluszkowce

Bike Park Kluszkowce
Ośrodek Czorsztyn-SKI to wyjątkowe miejsce, które oferuje wiele możliwości osobom lubiącym wypoczywać aktywnie. Położony na stokach góry Wdżar w miejscowości Kluszkowce, między malowniczymi Pieninami a majestatycznymi Gorcami, zachwyca przede wszystkim krajobrazami, bliskością natury i różnorodnością. W tak pięknych okolicznościach przyrody naturalnie wyrósł profesjonalny bike park, kuszący bogatą ofertą tras i atrakcji dodatkowych.

Bike Park Kluszkowce - trasy

Joy Ride Bike Park Kluszkowce oferuje 4 trasy do jazdy grawitacyjnej na rowerach, dostosowane do różnego poziomu zaawansowania. Na trasie Green Line poradzi sobie każdy, kto umie i lubi poruszać się rowerem, ale już trasa A-Line czy Downhillowa będzie sporym sprawdzianem nawet dla doświadczonych riderów.

Czorsztyn Ski mapa tras

Oprócz tras typowo zjazdowych, okolice ośrodka oferują liczne trasy szosowe i enduro. W najbliższym sąsiedztwie Bike Parku znajdą coś dla siebie kolarze górscy, ponieważ Gorce obfitują w ścieżki MTB (np. Enklawa Aktywnego Wypoczynku w Ochotnicy Dolnej).

Jedną z atrakcji regionu jest też ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego (VeloCzorsztyn) z przeprawą statkiem między Czorsztynem a Niedzicą. Ścieżka ta łączy się z trasą Velo Dunajec oraz ścieżkami po Spiszu Polskim i Szlak Wokół Tatr, dzięki czemu tworzy bogatą ofertę wycieczkową dla fanów rowerów szosowych czy wypraw rodzinnych.

Na terenie Joy Ride Bike Park Kluszkowce odwiedzający mają do dyspozycji parking, hotel, restaurację, toalety, wypożyczalnię sprzętu, karczmę oraz szkółkę MTB Academy.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.czorsztyn-ski.com.pl.

Multimedia