Małopolskie bikeparki i szlaki mtb

Małopolskie bikeparki - CzorsztynSki - Małopolska Joyride
Nie ma drugiego takiego miejsca jak Małopolska. To bogactwo gór i lasów, niesamowite widoki i doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej, w tym jej ekstremalnych odmian Enduro i Downhill.

Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura wokół ośrodków narciarskich, ciągle przybywające nowe górskie  trasy rowerowe sprawiają, że bez względu na wiek, każdy miłośnik dwóch kółek poczuje tu prawdziwe emocje! Najbardziej rozwinięte ośrodki rowerowe w Małopolsce to aktualnie:

Dodatkowo zapraszamy do Tarnowa, gdzie w ramach Budżetu Obywatelskiego powstał Bike Park Marcinka. Na ten moment udostępnione są 3 trasy ale inicjatywa jest cały czas rozwijana. 

Zagłębia górskich szlaków rowerowych powstałych w ramach działań samorządów:

Sprawdź również listę małopolskich pumptracków oraz informacje o imprezach MTB, które zostały objęte patronatem  przez Województwo Małopolskie czyli np. Joy Ride Festiwal oraz MTB Film Festiwal


Pozostałe małopolskie trasy do enduro, DH, pumptracki oraz singletracki tworzone przez pasjonatów i stowarzyszenia znajdziecie na stronie i aplikacji www.trailforks.com