Back

Spot LosWiaheros z tras VeloMałopolska nagrodzony podczas VI Forum Promocji Turystycznej

Spot LosWiaheros z tras VeloMałopolska nagrodzony podczas VI Forum Promocji Turystycznej

Cover spotu LosWiaheros
Spot LosWiaheros z ich podróży rowerowej z Krakowa do Starego Sącza po trasach Velo Małopolska zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Smaczek regionu” podczas konkursu na najlepsze turystyczne spoty promocyjne „Kadry z Polski… i nie tylko”, organizowanego w ramach VI Forum Promocji Turystycznej.

Dodatkowo spot otrzymał specjalne wyróżnienie branży CSR (Biznes Odpowiedzialny Społecznie).

Gratulujemy ogromnie Alicji Rapsiewicz oraz Andrzejowi Budnikowi, czyli autorom spotu "Velo Malopolska Dobrze Stroi" i spodziewamy się w 2020 sequela z VeloDunajec ze Starego Sącza do Zakopanego, ze odcinkiem specjalnym nad jeziorem Czorsztyńskim! Jeśli ktoś  jeszcze nie oglądał - zapraszamy na seans. 

Cały pomysł na wycieczką rowerową po trasach Velo Małopolska (Wiślanej Trasie Rowerowej oraz VeloDunajec) opisany jest też na ich stronie www.loswiaheros.pl/polska/sciezki-rowerowe-velo-malopolska-velo-dunajec

Celem konkursu  organizowanego przez redakcję WaszaTurystyka.pl konkursu „Kadry z Polski… i nie tylko” było wyróżnienie filmowych produkcji promujących atrakcyjność turystyczną miejsc w Polsce i na świecie, zachęcających do odwiedzenia miejsca lub regionu. W ocenie brano pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści. Nagrody wręczono podczas VI Forum Promocji Turystycznej, które odbyło się 23 października w Warszawie.
Więcej o konkursie