Back

Mapy papierowe i do druku

Znajdziecie tutaj wszystkie informacje dotyczące papierowych map VeloMałopolska, zarówno tych dostępnych w punktach Informacji Turystycznej jak i do samodzielnego wydruku.

Mapy papierowe

Mapa wiślanej trasy rowerowejWiślana Trasa Rowerowa (WTR) - mapa składana,  ilustruje przebieg małopolskiego odcinaka Wiślanej Trasy Rowerowej od Brzeszcz do Szczucina. Skala 1 : 175 000, wydanie II,  Kraków 2019.

 

VeloDunajec – mapa składana, ilustruje przebieg całej trasy uwzględniając odcinki w budowie (stan na czerwiec 2019 r., niektóre odcinki zaznaczone na mapie jako w budowie zostały już oddane do użytku np. okolice Jeziora Czorsztyńskiego).  Skala 1 : 175 000,  wydanie II,  Kraków 2019.

 

Małopolska Na Rowery - przewodnik z mapami oraz opisem 50 wycieczek rowerowych po Małopolsce. Każda wycieczka posiada mapę z omawianą trasą, szczegółowy opis przebiegu wraz z wykazem atrakcji spotykanych na szlaku. Profil wysokościowy, stopień trudności oraz oczywiście długość i orientacyjny czas przejazdu. Wydanie V, Kraków 2019.

Wyżej wspomniane mapy, również w wersji angielskiej, dostępne są w Punktach Informacji Turystycznej oraz na stoiskach Małopolski podczas imprez rowerowych.

 

Mapy w wersji PDF do druku

Zachęcamy do korzystania z przygotowanych do samodzielnego wydruku map Wiślanej Trasy Rowerowej oraz VeloDunajec w wersji PDF. Gotowe trasy VeloMałopolska zostały podziale na 14 odcinków. Dzięki temu, zachowana jest ich czytelność przy mniejszym formacie, zastosowany format A4 umożliwia swobodne wydrukowanie w domu. Zawarte w nich dodatkowe informacje turystyczne oraz ciekawostki sprawiają, że są idealnym przewodnikiem podczas wycieczek rowerowych po trasach VeloMałopolska.

Aktualne mapy w PDF, wydanie z roku 2020, do ściągnięcia i wydrukowania (format A4)

mapa tras VeloMałopolska