Back

Małopolska Tour 2019 w Myślenicach

Małopolska Tour 2019 w Myślenicach

Pamiętacie, że w kolejną niedzielę bawimy się w Myślenice: Mrozu - Małopolska Tour 2019? O szczegółach rajdu, koncertu i rowerowego pikniku przeczytacie poniżej, natomiast przez cały tydzień przed imprezą będzie trwało również "wyzwanie #MałopolskaTOUR" oraz przeprowadzony zostanie trening rozgrzewkowy przed rajdem, który poprowadzony zostanie m.in. po Wiślanej Trasie Rowerowej

Rajd / koncert
Województwo Małopolskie gorąco zaprasza do wspólnej, aktywnej zabawy, tym razem w Myślenicach! W trakcie każdego spotkania Małopolska Tour organizowane są rajdy rowerowe na trasach o różnym dystansie i trudności do wyboru. Dla uczestników przygotowane zostaną  pakiety zawierające numery startowe, koszulki rajdowe, wodę i bloczki na posiłki i pamiątkowe medale. Przez cały dzień niezależni od tego czy startowało się w rajdach, będzie można się też bawić w w specjalnie przygotowanym miasteczku rowerowym z ogromną liczną atrakcji o tematyce rowerowej. Lista jest naprawdę imponująca 

 • Akademia Bezpiecznego Rowerzysty
 • Pokazy Dirt Jumping
 • Pokaz Historii Rowerów
 • Freestyle Bicykl
 • Pumptruck - Mobilny Tor Grawitacyjny
 • Strefa dla Dzieci
 • Symulator jazdy na rowerze (po trasach VeloMałopolska)
 • Serwis rowerowy
 • Blender bike
 • Strefa gastronomiczna
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Strefa Fizjoterapii

Zwieńczeniem rajdów i dobrej zabawy w miasteczku rowerowym będzie występem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej - MROZU. Uczestnictwo w rajdach i wstęp na wszystkie atrakcje/koncert jest bezpłatny. 


Program
Miejsce:  Myślenice, Zarabie, plaża trawiasta
10:00 - 11:45 - zgłoszenia do Rajdu, odbieranie numerów, bloczków na posiłek, mapek oraz koszulek
12:00 - start Rajdu na wszystkie trasy
14:00 – 14:45 – zapisy do zawodów dla dzieci (w biurze Rajdu)
15:00 – zawody rowerowe dla dzieci 
19:00 - rozpoczęcie części koncertowej: MROZU (koncert poprzedzony supportem)

Trening na Velo Małopolska – Myślenice / Kraków
W każdy wtorek przed każdą edycją Małopolska TOUR organizowane są specjalne treningi na ścieżkach rowerowych Velo Małopolska. Przed edycją w Tarnowie jeździliśmy na Velo Dunajec, natomiast przed Myślenicami zapraszamy na treningową rozgrzewkę po Wiślanej Trasie Rowerowej. Start 06 sierpnia, o godz. 17:30 w Krakowie, z parkingu Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna. Zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku, gwarantowane będzie spokojne tempo, dopasowane do wszystkich uczestników. Przygotowane będą do wyboru dwie trasy, o długościach 70 i 50 km.
Szczegóły w wydarzeniu


Myślenice: wyzwanie #małopolskatour
W najbliższy poniedziałek zostanie oficjalnie rozpoczęte kolejne wyzwanie, które polegać będzie na dołączeniu do klubu MAŁOPOLSKA TOUR WYZWANIE MYŚLENICE KRAKÓW w aplikacji treningowej Strava oraz wykręcenie przez tydzień poprzedzający imprezę jak największą ilość kilometrów, przy czym minimum 15 trzeba przejechać po Wiślanej Trasie Rowerowej. Grupa już jest stworzona, można już dołączyć . Przed edycją w Tarnowie rekordzista przejechał 500 km :-)
Szczegóły w wydarzeniu

Więcej również na www.malopolskatour.pl oraz fb.com/malopolskatour